Mali sme možnosť zapojiť sa do Európskeho týždňa športu 2019 a podporiť tak celoeurópsku kampaň, a tak sa aj stalo, jej hlavným cieľom bolo motivovať ľudí k aktivite a pohybu. Naším heslom bolo - Neseďte doma! Buď aktívny a podpor myšlienku #BeActive! Našu školu sme odprezentovali počas týždňa športu na viacerých súťažiach.

Jedna bola mimoškolská a druhá školská. Na našej škole sme sa rozhodli, že si tento týždeň pripomenieme netradičným spôsobom. Učitelia telesnej výchovy zorganizovali pingpongový turnaj. Pozostával zo zápasov aj medzi učiteľmi a žiakmi. Boli sme prekvapení z vysokej účasti detí. Atmosféra bola neskutočne príjemná a počas zápasov nás sprevádzala hudba. Deti 9.ročníka boli pravou rukou organizátora turnaja. Počet zúčastnených 48 z toho 8 učiteľov.

1.miesto – Bognár

2.miesto -Šiller

3.miesto – Zelman.

Druhá súťaž sa konala mimo školy. Organizátor súťaže bolo mesto PD a konalo sa to v Nike arena- športová hala. Súťaž bola pre 4r ZŠ (5ch-5d). Kde naši žiaci obsadili 3miesto a získali viacero ocenení, ako aj pre seba, ale aj školu. Súťaž pozostávala z viacerých disciplín, ako napríklad.

  • hod na hádzanársku bránku

  • kop do hádzanárskej bránky

  • hod na basketbalový kôš

  • štafetový beh

Presvedčme spolu všetkých, že šport je najlepšia voľba a hlavne zábava!!!

 

 

Projekt EKOROK

globe_green

V spolupráci s mestom Prievidza a firmou Nestlé podporujeme pozitívny vzťah detí k ekológii a životnému prostrediu.

Viac informácií

Projekt INFOVEK

logo_infovek

Zmyslom Projektu Infovek je pripraviť mladú generáciu pre život a uplatnenie sa v informačnej spoločnosti.

Viac informácií

Projekt LEGO Dacta

TrikeBase400

Robotická stavebnica v rukách našich detských "programátorov".

Viac informácií

Školské mlieko a ovocie

apple-g

Správna výživa je základom pre zdravie detí, lepšiu schopnosť sústrediť sa v škole a dosahovať lepšie výsledky.

Viac informácií

S cieľom zabezpečiť riadne fungovanie tejto webovej lokality ukladáme niekedy na vašom zariadení malé dátové súbory, tzv. cookie. Je to bežná prax väčšiny webových stránok. Viac informácií o cookie.